STRONGA Produktu Katalogas

Find Us on Facebook! Follow us On Twitter! Watch Our Latest Products on Youtube!
Taisyklės ir Sąlygos 
Jūsų prieigą ir naudotis šioje svetainėje yra taikoma pagal šias sąlygas ir visų galiojančių įstatymų. Iki gauti ir naudojant šią svetainę Jūs sutinkate su šiomis sąlygomis, be apribojimų ar kvalifikacija.
Medžiagos šioje svetainėje yra taikoma autorių teisių apsaugos gali būti ne atgaminti bet kokia forma ar žiniasklaidos be leidimo. Tačiau duodamas leidimas reprodukcijai duomenų lapų, jei ji bus rodomi tiksliai ir negali būti naudojami taip, žeminantis ar netinkamai. Kai medžiaga yra paskelbta arba išduoti kitiems, šaltiniai ir autorinių teisių statusas, turėtų būti pripažintas. Medžiaga, pateikta šioje svetainėje yra nemokamas ir tik informaciniais tikslais ir nesukuria verslo ir profesinių paslaugų, tarp jūsų ir Stronga UAB
Nors visos pastangos buvo padaryta siekiant užtikrinti, kad pateikta informacija yra tiksli, ji nėra teisinių ar kitų profesinių konsultacijų. Stronga Ltd neprisiima jokios teisinės atsakomybės už bet kokias klaidas, neapsižiūrėjimo ar klaidinančių pareiškimų (dėl aplaidumo ar kitaip). Stronga Ltd neprisiima jokios teisinės atsakomybės arba atsakomybės už tikslumą ar išsamumą jokios informacijos esančios šioje svetainėje.
Įtraukimas bet jiems produkto ar organizacija šio tinklalapio jokiu būdu nereiškia, patvirtinimo arba rekomendacijos Stronga UAB
Jokiu atveju bus Stronga Ltd atsako bet kuriai šaliai už bet kokią tiesioginę, netiesioginę, atsitiktinę, specialią, pavyzdinę, sukeliantis ar kitus nuostolius (įskaitant, bet neapsiribojant, prarastą pelną, verslo pertraukimo, praradimą programas arba duomenis), neatsižvelgiant į veiksmų pobūdis ir ar sutarčių, pažeidėjas, neatsargumas, atsakomybės be kaltės ar kitaip kylančių iš arba susijusių su šios interneto svetainės ar bet koks kopijavimas, rodyti ar jų naudojimas.