STRONGA Produktu Katalogas

Find Us on Facebook! Follow us On Twitter! Watch Our Latest Products on Youtube!
Privatumo Politika 
Stronga Ltd renka ir naudoja informaciją iš vartotojų savo interneto svetainės šiais būdais. Naudodamiesi šia svetaine ar paslauga sutinkate, kad šio surinkimo ir naudojimo informacijos.
Savanoriškai teikiama informacija.
Mes galime paprašyti papildomos informacijos apie jus kaip užpildyti anketą, arba jei įvesite jokių konkursų ar kitų reklamos funkcijos. Ši informacija bus naudojama, kad galėtume pagerinti mūsų svetainėje ar internete teikiamos paslaugos. Kontaktinius duomenis.
Kontaktinė informacija pateikta jus (tokios kaip jūsų vardas, pavardė, pareigos, telefono ir fakso numerį ir jūsų elektroninio pašto ir pašto adresą) gali būti naudojamas retkarčiais papasakoti apie svarbius pakeitimus, paslaugų ar svetainę ir jos funkcijos. Jie taip pat gali būti naudojami mūsų ir kitų įmonių grupės viduje, kad suteikti Jums informaciją apie savo paslaugas ir produktus. Jei nenorite, kad mes naudojame šią informaciją tokiu būdu, prašome įsitikinti, jums pažymėkite atitinkamą langelį, jei pateikimo formas su mumis.
Duomenų apsaugos politiką.
E-mail išsiųstas bendrovės per šią svetainę bus stebimi Stronga tik statistikos tikslais. Bendrovė Entry Detaliau.
Išsami informacija apie darbuotojus jei mums bendrovė įrašai bus renkami ir registruojami. Asmenų įvardyti šiuos įrašus taip pat gali gauti tiesioginės rinkodaros medžiagą iš Stronga Ltd Pokyčiai Privatumo politika
Šios politikos pakeitimai bus skelbiami čia.