STRONGA Produktu Katalogas

Find Us on Facebook! Follow us On Twitter! Watch Our Latest Products on Youtube!
TRANSPORTO PLATFORMA PRIEKABOS - STRONGA LOWLOADA 
Low Loader Trailer Main
GERIAUSI SAVO KATEGORIJOJE 

„Stronga“ įmonės tikslas yra tiekti klientams geriausią šios kategorijos produktą ir mes pradėjome nuo įsiklausymo į tai, ko nori mūsų klientai.


Mūsų klientai aiškiai nurodė, kokios mažo aukščio pakrovimo puspriekabių savybės jiems svarbios.


Klientai pageidavo mažiausio galimo platformos aukščio, plačių pakrovimo vietų (rampų) su didelio ilgio krautuvo šakėmis, pritvirtinimo taškų krepšiams aplink platformą ir paprasto, patvaraus dizaino, kuris užtikrintų maksimalų patvarumą ir patikimumą.


Dar vienas iš klientų pageidavimų saugojimo vietos grandinėms ir tvirtinimo diržams/juostoms, o taip pat platų papildomų priedų, pavyzdžiui, rėmo praplatinimus plačių krovinių gabenimui, asortimentą.


„LowLoada“ asortimentas atitinka būtent šiuos reikalavimus ir patenkindami klientų poreikius šio asortimento gaminiai tapo geriausiomis šiandien rinkoje šioje kategorijoje siūlomomis mažo aukščio pakrovimo puspriekabėmis.

.

LowLoada Graphics
AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS, IŠSKIRTINIŲ SAVYBIŲ PUSPRIEKABĖS 

Asortimentą sudaro dviašės ir triašės žemo pakrovimo puspriekabės, kurių bendras darbinis ilgis siekia nuo 6 iki įspūdingo 9,1 metro ilgio.

Prijungus šias puspriekabes prie modernaus traktoriaus, galima greitai pervežti įrangą ir įrenginius tose vietovėse, kur  sunkvežimiai  paprastai važiuoti negalėtų.

TECHNINIAI DUOMENYS APIE STRONGA AUGALŲ PRIEKABOS 

LowLoada Technical Data

* Išsamią techninę informacija rasite gaminio lankstinuke.

DumpLoada Banner

DIDELĖ ĮRANKIŲ DĖŽĖ 
Didelės, užrakinamos įrankių dėžės abiejose priekabos pusėse siūlo daug saugojimo vietos. Slankūs dėžių dangčiai leidžia lengvai pasiekti dėžių turinį.

LowLoada Large Toolbox

PRIEKINĖ SAUGOJIMO VIETA 
Didelė pasirenkama priekinė dėžė priekabos priekyje užtikrina papildomą saugojimą vietą grandinėms ir diržams/ juostoms.

LowLoada Front Stowage Well

GRINDYSE ĮTAISYTOS FIKSAVIMO KILPOS 
Kai nenaudojami, pagal apkrovą nustatyti tvirtinimo žiedai abiejose priekabos pusėse tvarkingai guli grindyse esančiose laisvose vietose. Bendrai, šie žiedai naudojami kaip tvirti krovinio tvirtinimo taškai.

LowLoada Floor Mounted Lashing Points

TVIRTOS MEDINĖS GRINDYS 
Galite rinktis aukštos kokybės, specialiai atrinktos pušies arba kietmedžio 40 mm storio grindis, abiem atvejais tvirtą pagrindą užtikrina tvirtos pagrindinės grindų sijos.

LowLoada Strong Timber Floor

HIDRAULINĖS PAKROVIMO RAMPOS 
Pasirenkamos hidraulinės rampos pakeliamos ir nuleidžiamos puspriekabėje įtaisytu valdymo pultu.

LowLoada Hydraulic Ramps

PROFESIONALI VAŽIUOKLĖ 
Greitaeigės ašys sumontuotos su lingine pakaba užtikrina stabilų riedėjimą net ir važiuojant dideliu greičiu.

LowLoada Undercarriage

PLAČIOS PAKROVIMO RAMPOS 
Ypač plačios, rifliuoto paviršiaus rampos su skersinėmis juostelėmis ir atraminėmis kojomis rampų apačioje tvirtai paremia visą galinę priekabos dalį, kada rampos yra nuleistos.

LowLoada Wide Ramps

Visas plotis HYDRUALIC RAMP 
Kitas operatorius dėmesio pasirinkimai visą plotį rampa leidžia gamyklos bet kelio plotis turi būti varomi tiesiai ant žemo krautuvas pavyzdys.

LowLoada Hydraulic Ramp

Sandėliavimas Autrigerinis LENTOS 
Saugoma Pakabinama sandėliavimo plotas po platforma suteikia šalavijų ir paprastas vieta laikyti autrigerio lentos, kai jie nenaudojami.

LowLoada Outtriger Board

CINKUOTI PR PLATINIMAI 
Paprastai ir greitai padidina platformos plotį, skirti saugiai pervežti plačius krovinius. Praplatinimai ištraukiami ir sustumiami rankiniu būdu.

LowLoada Galvanised Outriggers

NUIMAMAS PRIEKINIS BORTAS 
Priekinis bortas gali būti nulenkiamas arba nuimamas, taip padidinant platformos ilgį.

LowLoada Removable Headboard

PASIRINKTINAI GERAI DECK ON STRONGA LOW LOADER PRIEKABOS 

Nebūtina gerai denio funkcija leidžia gabenti didelės įmonės, kad būtų pernelyg aukščio normalus sunkvežimiai įskaitant kombainams ir miškų ūkio įrangą.

Nuimamas skyriuje yra greitai ir lengvai nuimti, kad pakeistų mažo krautuvas priekabų nuo standartinio vienodo denio iki denio ir minutėmis.

.

LowLoada Galvanised Outriggers