STRONGA Produktu Katalogas

Find Us on Facebook! Follow us On Twitter! Watch Our Latest Products on Youtube!
STRONGA gaminio projektinį sprendimą, funkcijas ir galimybes 
Future Option Main
STRONGA: Ateities transporto sektoriaus ateitis 

Ateities dvasią Stronga pateikiamas su aistra gaminti pasaulinės klasės produktams, kurie suteiktų daugiau darbo efektyvumą mūsų klientams maksimaliai padidinti savo pelną.

Mums rūpi, ką mes darome ir didžiuojamės mūsų produktais, atkreipiant didelį dėmesį į mūsų naujoviškų funkcijų išsamiau.

.
GRĄŽULAS SU LINGE 
Ši sistema iki minimumo sumažina traktoriaus tampymą su pakrauta puspriekabe prie didesnio greičio. Grąžulo aukščio reguliavimas leidžia operatoriui nustatyti tobulą riedėjimo aukštį prijungiant priekabą prie bet kokio traktoriaus.

SPRUNG DRAWBAR

ŽARNŲ LAIKIKLIS 
Visos jungtys tvarkingai sukabinamos ant žarnų laikiklio, kurio dėka žarnų antgaliai visada išlieka švarūs.

PIPE HOLDER

AUTOMATINĖ SUTEPIMO SISTEMA 
Pasirenkama centralizuota automatinio sutepimo sistema užtikrina, kad reguliariu, elektroniniu būdu valdomu intervalu, tinkamu tepalo kiekiu sutepamas kiekvienas taškas, kuriam yra reikalingas sutepimas. Sistema turi rankinio valdymo jungiklį.

AUTOMATIC GREASING SYSTEM

HIDRAULINIU STABDŽIU APKROVOS VOŽTUVAS 
Pasirinkta apkrovos fiksavimo sistema fiksuoja priekabai tenkancia apkrova ir atitinkamai reguliuoja stabdymo galia taip užtikrinama ilgesne padangu ir ratu naudojimo trukme ir drauge padidinamas hidrauliniu budu stabdomu sistemu saugumas.

HYDRAULIC BRAKE LOAD SENSING

LINGINĖ PAKABA 
Patvarios linginės pakabos užtikrina puikią riedėjimo kokybę važiuojant bet kuria vietove. Visų mūsų priekabų ašys standartiškai turi atskirtas linges. Galite rinktis orinę, hidraulinę pakabas ir priekinės ašies pakėlimą.

SPRUNG SUSPENSIONS

VAIRUOJAMOS AŠYS 
Klientai gali rinktis tiek laisvo, tiek priverstinio vairavimo ašis, kurios padeda sumažinti padangų susidėvėjimą, pagerina didesnių priekabų manevringumą.

AIR SUSPENSION

ORINĖ PAKABA 
Pasirenkamas priedas, kuris suteikia galimybę reguliuoti priekabos aukštį ir užtikrina saugų transportavimą didesniu greičiu.STEERING AXLES

STABDYMO SISTEMOS 
Pageidaujant, klientas gali rinktis iš hidraulinės, pneumatinės ar dvigubos stabdymo sistemos. Pneumatinės stabdymo sistemos turi Wabco ALB svorio sensorių, kuris leidžia efektyviai sustabdyti priekabą nepriklausomai nuo vežamos apkrovos.

BRAKING SYSTEMS

HIDRAULINĖ ATRAMINĖ KOJA 
Tvirta ir patvari, hidrauliniu būdu valdoma atraminė koja yra pakankamai galinga, kad pakeltų pilnai pakrautas puspriekabes į reikiamą aukštį prikabinimui prie bet kurio traktoriaus.

HYDRAULIC SUPPORT LEG

ELEKTROS SISTEMA 
Moderni, sandaraus kontūro elektros sistema, standartiškai priekiniuose ir galiniuose šoniniuose žibintuose įtaisyti šviesos diodai, apsauginės grotelės dengia galinį žibintų bloką. Galinis šviesos diodų blokas yra pasirenkamas priedas.

ELECTRICAL SYSTEM

„HARDOX 450“ METALAS 
„Hardox“ suderina kietumą, ypatingą tvirtumą ir patvarumą, štai kodėl „Stronga“ renkasi HARDOX 450 metalą ir suteikia savo klientams galimybę išnaudoti mažesnio puspriekabės svorio privalumus ir taip gauti didesnę keliamąją galią bei naudoti patvarias, susidėvėjimui atsparias įrenginių konstrukcijas.

HARDOX 450 WEAR PLATE

GALIMI PADANGŲ VARIANTAI 
Standartiškai „Stronga“ siūlo geros kokybės radialines padangas, tačiau kliento poreikiams patenkinti siūlomos įvairaus dydžio ir protektoriaus rašto padangas.

TYRE OPTIONS

GALINIS BAMPERIS 
Tvirtas, nuimamas galinis bamperis apsaugo priekabos galą važiuojant atbuline eiga ir gali būti paprastai nuimamas.

REAR BUMPER

PLOKŠTĖ GALINIO TEMPIMO KILPAI 
Standartinėje įrangoje kompelktuojama plokštė suteikia galimybė klientui prisukti įvairias tempimo gaudykles.

REAR DRAWBAR OPTIONS

PAKELIAMA AŠIS 
Jeigu klientas pasirenka pneumatinę arba hidraulinę pakabą, „Stronga“ įmonė gali pasiūlyti sumontuoti pakeliamą priekinę ašį, kuri sumažina padangų susidėvėjimą ir degalų sąnaudas, kai priekaba važiuoja nepakrauta.

LIFT AXLES

TEMPIMO KILPOS 

Stronga” savo asortimente siūlo įvairaus diametro ir tipo tempimo kilpas, kurios lengvai keičiamos varžtų pagalba.BOLT ON TOWING EYES