STRONGA Produktu Katalogas

Find Us on Facebook! Follow us On Twitter! Watch Our Latest Products on Youtube!
STRONGA įtaisus Teleskopiniai & Traktorius 
Attachments Main Main
TVIRTESNĖ, GERESNĖ IR GREITESNĖ „STRONGA“ 

„Stronga“ įmonė gamina profesionalius pakabinamus padargus, kurie visame pasaulyje naudojami žemės ūkyje, statybų ir atliekų valdymo pramonės šakose.

Mes specializuojamės pakabinamų padargų  projektavime, kūrime ir gamyboje, ir savo klientams siūlome mažiausių išlaidų reikalaujančius padargų valdymo sprendimus, kurie leidžia padidinti produktyvumą.

Stronga pakabinamus padargus suprojektuoja prie žymiausių prekinių ženklų teleskopinių, šakinių ir frontalinių krautuvų, o mūsų priedai yra aukščiausios kokybės ir prieš pristatymą atskirai patikrinami.


Attachments
PAPRASTA DIRBTI KIEKVIENĄ DIENĄ 

Mūsų patirtis pakabinamų padargų srityje leidžia mums konsultuoti klientus ir pasiūlyti geriausius sprendimus, leidžiančius pasiekti optimalų našumą.

Mes savo gaminių gamybos procese naudojame tik ypatingai tvirtą plieną  tai, drauge su unikaliomis projektavimo technologijomis, leidžia mums užtikrinti geriausias gaminių eksploatacines savybes ir patvarumą bei geriausią kainos ir kokybės santykį.

 Tinkamiausios dydžio, mažesnio svorio priedai lemia didesnį našumą atliekant bet kokius kasdienius darbus, kiekvieną dieną, o visa tai sumažina mūsų klientų darbų išlaidas.

Attachments