STRONGA Produktu Katalogas

Find Us on Facebook! Follow us On Twitter! Watch Our Latest Products on Youtube!
ŽEMĖS ŪKIO TECHNIKA HOOKLIFT - STRONGA HOOKLOADA 
HookLift Trailer Logo
IDĖJA: MAKSIMALUS PRODUKTYVUMAS IR LANKSTUMAS 


„Stronga“ projektuoja ir gamina pasaulinės klasės „HookLoada“ savikrovių priekabų ir įvairių konteinerių, kuriuos klientai gali profesionaliai naudoti ištisus metus, asortimentą.

Pagrindinė idėja - viena daugiafunkcinė universali priekaba tiesiogine prasme gali būti panaudota šimtais būdų, taip užtikrindama geresnį efektyvumą už mažesnę kainą ištisus metus tiekiant transportavimo paslaugas.

Konteinerių pakeitimas užtruks mažiau nei vieną minutę, o drauge užtikrinama išskirtinė galimybė pakelti pilnai pakrautus konteinerius nuo žemės. Priekabos taip pat atlieka įvairias užduotis, pavyzdžiui, jos gali būti naudojamos kaip birių, kietų medžiagų priekabos, vakuuminės cisternos, mažo aukščio priekabos, savivartės priekabos ir įvairiausiais kitais būdais: ir visa tai paprasčiausiai keičiant konteinerius.

HookLift Graphics
TRANSPORTO EFEKTYVUMO UŽTIKRINIMAS 
Ekonomika šiuo atveju akivaizdi kam naudoti ir prižiūrėti penkias skirtingas priekabas, kai viena daugiafunkcinė, savikrovė priekaba su priderintais konteineriais užtikrins tinkamą aptarnavimą ištisus metus ir mažesnėmis išlaidomis?

Didesnis transporto našumas, patikimumas ir puikios eksploatacinės savybės virsta pelningesniu mūsų klientų verslu.

Kiekvienas klientas turi skirtingus eksploatacinius poreikius, tačiau žemiau pateikiamos savybės atskleidžia privalumus, kurie dažnai užtikrinami naudojant „HookLoada“ sistemą:

Unikalus lankstumas leido „HookLoada“ sistemai tapti žemės ūkio transporto inovacijų simboliu. „HookLoada“ įranga siūlo savo klientams neribotas galimybes plėsti ir vystyti savo verslą.

„Stronga“ įmonė nuolat tobulina įrangos dizainą ir taip patenkina klientų poreikius įsigyti didesnio kėlimo ir išvertimo galingumo įrangą, drauge sumažinant apkrovą naudojant itin tvirto plieno konstrukcijas.

„Stronga“ siūlo savo klientams visapusiškas paslaugas gamindama specializuotus konteinerius priderintus kiekvienai savikrovei priekabai, taip klientui užtikrinamos optimalios eksploatacinės įrangos savybės.
HOOKLIFT PRIEKABOS SPECIFIKACIJOS LENTELĖ 

HookLift Technical Data

Visos pateiktos svorio ir kitų matavimų reikšmės gali būti keičiamos pagal priekabos specifikacijas ir galiojančius vietinius įstatymus.
*Greito tempimo modeliuose specifikacijos, svoriai ir naudingoji apkrova gali skirtis.
*Kadangi mes nuolatos tobuliname savo gaminius, pateikti techniniai duomenys, masės ir kitos matavimo reikšmės yra nurodytos tik kaip rėmimosi reikšmės.HookLift Banner

PAPILDOMA HIDRAULIKA 
Savikrovės priekabos priekyje arba gale galima įtaisyti papildomas jungtis, kurios naudojamos tiekti tepalą reikalingą išorinėms hidraulinėms konteinerio funkcijoms.

Rankinis keičiamas vožtuvas nukreipia alyvos srautą ir neleidžia atjungti ir nuimti konteinerio, kol yra prijungtos papildomos žarnos, bei iki minimumo sumažina veikimui reikalingų traktoriaus vožtuvų skaičių.

Hooklift Auxiliary Hydraulics

ĮSPĖJAMOJI VĖLIAVĖLĖ 
Efektyvi vizuali įspėjamoji vėliavėlė parodo operatoriui, kada konteinerio užraktas yra atrakintas, o galiniai stabilizatoriai nuleisti.
Kaip ir įprasta, „Stronga“ bendrovė didelį dėmesį skiria operatoriui, taigi ši savybė dirbant su „HookLoada“ įranga užtikrina saugumą ir paprastą valdymą.

HookLift Warning Flag

NUOTOLINIS VALDYMAS 

Klientai gali rinktis paprastą rankinį bevielį nuotolinio valdymo pultą, kuris leidžia operatoriui pilnai elektroniniu būdu valdyti prikabintą įrangą iš traktoriaus kabinos vidaus ir išorėje, iki 60 metrų atstumu. 

Reguliatorius yra tvirtas ir patvarus prietaisas, siūlantis sklandžią hidraulinių funkcijų kontrolę.

HookLift Remote Control

METALINIAI PURVASARGIAI 

Metaliniai purvasargiai montuojami virš ratų, kurie padeda apsaugoti konteinerį ir priekabą nuo purvo ir purslų.


Tvirtas, apgaubiantis dizainas užtikrina ilgą naudojimo laikotarpį..

HookLift Metal Mudguards

„HARDOX“ RĖMAS IR KABLYS 

„Stronga“ įmonė ir toliau gamindama „Hookloada“ priekabas mažina įrangos svorį ir didina naudingąją apkrovą, didelės įtampos zonose novatoriškai naudodama „Hardox“metalus.  
Užtikrinant didelę tempimo jėgą ir patvarią, ilgalaikę konstrukciją, tai tiesiogiai tampa privalumais mūsų klientams.HookLift Hardox Frame and Tower

UŽDARYMO VOŽTUVAI 
„HookLoada“ priekabos konstrukcijoje yra daug hidraulinių uždarymo vožtuvų, kurie padidina operatoriaus saugumą ir apsaugo priekabą nuo po to sekančių operatoriaus klaidųr.

HookLift Lock Out Valves

HIDRAULINIS RĖMO UŽRAKTAS 
Automatinis rėmo užraktas yra įjungiamas hidrauliniu būdu, kaip pakrovimo ciklo dalis  tokiu būdu užtikrinama, kad rėmas sėkmingai užfiksuojamas išvertimo metu.

HookLift Hydraulic Frame Lock

HIDRAULINIS KONTEINERIO UŽRAKTAS 
Tvirtas, hidrauliniu būdu valdomas užraktas priekabos gale užtikrina, kad transportavimo ir išvertimo metu konteineriai yra tvirtai užrakinami prie priekabos važiuoklės.

HookLift Hydraulic Container Lock

HIDRAULINIAI STABILIZATORIAI 
Šie stabilizatoriai nusileidžia į galinę ašį ir perduoda dalį apkrovos rėmui taip sumažina traktoriaus pakėlimą užsikeliant ir nusikeliant sunkius konteinerius. Taip savikrovė priekaba gali pariedėti po konteineriu ir pakrovimas atliekamas sklandžiau ir tiksliau.

HookLift Hydraulic Stabilisers

TELESKOPINĖ SISTEMA 
„Stronga“ gamina tiek bokšto, tiek teleskopinę kablio sistemą ir profesionaliai gali Jus pakonsultuoti koks tipas labiausiai tinkamas.

Teleskopinės sistemos privalumas didesnė keliamoji galia. Galima užsitraukti įvairaus ilgio konteinerius ir paskirstyti svorį ant grąžulo.

HookLift Telescopic System